چهارشنبه 10 شهريور 1395

بازديدها

تعداد بازديد از سايت: 98287063
تعداد بازديد زيرپورتال: 71749
اين زيرپورتال امروز: 109
تعداد بازديد اين صفحه: 44173
در امروز: 19922
اين صفحه امروز: 39

صندوق پیشنهادها


معرفی کتاب

 

عنوان: اخلاق همسایه داری و آپارتمان نشینی

نویسنده: محمد جواد فلاح

تاریخ نشر: 1392


اخبار

اخبار استانها

اطلاعیه

آیا می دانید:


"ترور" در لغت به ترساندن، "تروریسم "به ارعاب و تهدید، ایجاد ترس و وحشت در مردم و "تروریست"  به طرفدار ارعاب و تهدید، طرفدار حکومت زور، ارعاب و تهدید، معنی شده است.

«ترور» واژه‌ای هراس‌انگیز و نفرت زاست، با شنیدن واژه «ترور» فهرستی بلند از انواع مختلف خشونت‌ها، قتل‌ها و جنایت‌ها به ذهن تداعی می‌کند، "ترور" به معنی مصطلح خود دیربازی نیست که در قاموس لغات بشری راه یافته است، اما در همین مدت کوتاه آن چنان وجدان بشری را جریحه‌دار کرده است که همه انسان‌ها در محکوم کردن آن هیچ تردیدی به خود راه نمی‌دهند.
 
پدیده تروریسم، موضوعی است که برای ما ایرانیان که از قربانیان آن هستیم، آشناست، سازمان تروریستی منافقین که از حمایت‌های مالی سیاسی وتبلیغی برخی از دولت‌های مخالف نظام نوپای ایران بهره می‌برد با شیوه قهرآمیز و ترورهای فراوان، درصدد حذف فیزیکی عناصر کارآمد و طراحان نظام برآمد تا با ایجاد خلأهای جدی در ارکان حساس کشور، ضربه‏‌های اساسی به جمهوی اسلامی ایران وارد آورد.

"شهدای محراب، شهدای هفتم تیر و هشتم شهریور"، شهیدانی چون "لاجوردی، قرنی و صیاد شیرازی"، از جمله قربانیان تروریسم بودند که به دست منافقان به شهادت رسیدند، در این راستا، "هشتم شهریور"، سالروز شهادت مظلومانه شهیدان "باهنر و رجایی"، "روز مبارزه با تروریسم" نام‌گذاری شده است.


خانه | بازگشت |
مهمان (portalguest)


Powered By Sigma ITID.